طراحی هویت بصری هوم پخت

« استراتژی برند هوم پخت، احیاء سفره ایرانی و زنده کردن دستور پخت غذاهای اصیل ایرانی است. موسسان این برند، ایده ابتدایی را از دست‌پخت و رسپی مخصوص مادربزرگشان الهام گرفته‌اند. محصولات این برند، مواد درجه یک مورد نیاز آشپزی، مواد نیمه آماده مانند سبزیجات سرخ شده و غذاهای نیمه آماده بدون نگه دارنده و خانگی است.

برای ایده پردازی و طراحی کانسپت (Concept) این برند، سعی شد تا از المان‌ها و عناصری برای یادآوری سنت‌های ایرانی در کنار عناصر مدرن برای نمایش تمیزی و به‌روز‌بودن استفاده شود.
طراحی کاراکتر این برند نیز منطبق بر ایده ابتدایی آن است. استفاده از خشت ایرانی و فیروزه‌ای نیز به طراحی داخلی فروشگاه‌های این برند شمایلی ایرانی و اصیل می دهد.
طراحی پکیج بسته بندی، پیکتوگرام‌ها، لباس پرسنل و اوراق اداری در کنار استفاده از فلز استیل و رنگ و نور سفید در طراحی داخلی این برند را شاداب، مدرن، به روز و تمیز و بهداشتی نمایش می‌دهد.»

پروژه‌ های قبلی طراحان الف در روزرنگ را اینجا و اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
حسن موسوی با مشت‌زن جایزه‌ بزرگ براتیسلاوا ۲۰۱۹ را در مشت گرفت