طراحی هویت بصری فست فود توکافود

« برای طراحی کانسپت هویت بصری توکافود (پروژه ای که در سال جاری مشغول به انجام آن بودم ) در ابتدا یک طرح نارنجی سرمه ای راشروع کردم و از همان ابتدا سعی برآن داشتم تا لذت طعم متفاوت فست فود را در رنگ بندی و ترکیب بندی ها نشان دهم. برای طراحی نشان پروژه از ترکیب توکا و آتش استفاده کردم اما در ادامه برگی را جایگزین آتش قرار دادم به گونه ای که توکا در زیر آن با آرامش و استوار ساکن است و به عنوان بخشی از این معرفی، قوطی های نوشابه مخصوصی را طراحی کردم که برای بر انگیختن احساسات عشاق فست فود است.»
غزاله وثوقی متولد 1374 و داری مدرک کارشناسی گرافیک است.

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl6 thoughts on “طراحی هویت بصری فست فود توکافود”

 1. رنگها انگار چرک هستن
  و در نگاه اول به نشانه،طوطی بیشتر نمایان بود تا توکا
  اما در کل تلاششون قابل ستایشه
  موفق باشند:)

 2. با سلام
  در طراحی پرنده توکا فرم نوک پرنده به خوبی طراحی نشده…همینطور فرم برگ (ضخامتها) در بعضی از تصاویر پاهای توکا بدون منطق بلندتر طراحی شده و با هویت بصری کل مجموعه هماهنگ نیست.
  درسته که رنگ بندی متفاوته ولی مخاطب رو دچار کسالت میکنه ( روانشناسی این دو رنگ با توجه به مفاهیم وسعت رنگ و درصد های رنگی که در تصاویر ذکر شده)
  من بسته بندی رو به خاطر تکرارفرم لوگو دوست داشتم و جالب بود.
  موفق باشید

 3. پروژه های دانشجویی تغییر خیلی زیادی داشتن توی این سال ها . همین نحوه ی ارائه ای که خانم وثوقی داشته از خیلی از هم نسل های ما جلوتره. قطعا پروژه کاستی هایی داره که در تجربه های بعدی جبران میشه . همینطور پیش برید . شما یک طراح CIخوب خواهید شد.

  به نظرات روزرنگی (با اسم های مستعار و رزومه ی نامشخص) توجه نکنید . تلاش شما قابل ستایشه ، ان شالله پیشرفت خوبی خواهید کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.