طراحی هویت بصری برند «بهنور»

«برند “بهنور” محصولی تولید می‌کند که مصرف انرژی را به‌شدت پایین آورده و کمک بسیار زیادی به محیط زیست می‌کند؛ لامپ‌های فوق کم مصرفی که خانه‌های مردم را روشن می‌کند.
بهنور، تمرکز و ماموریت خود را بر انرژی پاک برای مخاطب امروزی که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار است گذاشته است. از این‌رو سعی شده است اشاره بیشتری به تولید محصول سبز و محصولی که به محیط زیست کمک می‌کند شود و این مفهوم در هویت بصری این برند نیز جای داده شده تا هر چه بیشتر، آن‌را به مخاطبانش یادآوری کند و بیش از پیش با آن‌ها ارتباط برقرار کند.
همانطور که می‌دانیم سبزی طبیعت، حاصل گرمای خورشید طلایی و آب و هوای آسمان آبی است و به همین منظور رنگ سبز کانسپت هویت بصری بهنور نیز از ترکیب رنگ‌های آبی و زرد ساخته شده است.»

این پروژه توسط صبا محمدی و با راهنمایی مصطفی اسداللهی برای پایان نامه کارشناسی ارشد انجام شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.