طراحی بلیط های فصلی باشگاه «مپل لیفز»

با نزدیک شدن صدمین سالگرد تاسیس باشگاه هاکی مپل لیفز (Maple Leafs) شهر تورنتو، این باشگاه تصمیم داشت بسته بلیط‌های فصلی‌ خود را شایسته چنین رویدادی طراحی کند تا به طرفدارانش یادگاری ارزشمندی از این فصل اهدا کند.

تیم طراحی باشگاه به همراه کونراد گارنر طراح ساکن تمپای فلوریدا نیز از پوسترهای قدیمی باشگاه الهام گرفتند و بلیط‌ها را با ظاهری قدیمی اما فوق‌العاده جذاب طراحی کردند. این تیم روی هر بلیط، چهره‌ی یکی از پیشکسوتان باشگاه در قرن گذشته را ترسیم کردند که درنهایت چهره بیش از 250 نفر بر روی بلیط‌ها طراحی شد. آنها همچنین بلیط‌ها را در جعبه‌ای طلاکوب شده‌ قرار دادند تا بلیط‌ها هدیه‌ای زیبا و در خور هواداران باشگاه به نظر رسد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
۲۶ انیمیشن بلند به رقابت اسکار ۲۰۱۸ رسید