ساعدی نیا

طراحی بسته بندی چای و دمنوش های برند ساعدی نیا

مجموعه‌ای که اینجا منتشر میشود منتخبی از پروژه «مینیاطور» برای طراحی بسته بندی برند چای و دمنوش های متنوع برند ساعدی نیا می‌باشد. طراحی بسته بندی منطقه آزادیست که به دلیل تنوع مخاطب و محصول قابلیت فراونی برای ایده پردازی های خاص و عام، ساده و پیچیده، سنتی و مدرن و غیره دارد.

در میان انتخاب درست زبان طراحی و چارچوب درست در هر بخشی اهمیت زیادی دارد. و صدالبته در این میان دیدگاه بیزنیسی و تجاری کارفرما و محصول نیز فاکتور مهمی در شکل گیری هر طرح و ربطی می شود.

تکنیک‌های تازه با ابزار دیجیتال، جذاب و هیجان انگیز است ضمن اینکه رسیدن به رضایت بی انتها در مسیرهای تازه و تمرین‌های تازه نیز چالش انگیز است. مجموعه «مینیاطور» با تکنیک دیجیتال پینت، اپلیکیشن پروکرویئت و آیپد پرو تصویرسازی شده است.

مینیاطور 1 چای مینیاطور مینیاطور 2 مینیاطور 4 مینیاطور 3 دمنوش ساعدی نیا ساعدی نیا

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته بندی هایی با حال و هوای آفریقایی