طراحی بسته‌بندی یک محصول برای آقایان

داشتن ریش بلند صورت، یا بستن موهای بلند از پشت  در میان نوازندگان سبک مِتال و هیپستر ها تبدیل به نماد شده است. قشرهای مختلفی از مردم از جمله هنرمندان و برخی از کار آفرینان برجسته طرفدار این مدل مو و ریش هستند. از این رو جای خالی لوازم جانبی طراحی شده برای مردان با ریش و موی بلند حس می شد. به همین دلیل مردان برای بستن مو و یا ریش بلند خود از کش و گیره سر بانوان استفاده می کنند که شاید برای آنها مناسب نباشد.

این قضیه استودیو اوپوس بی (Opus B Brand Design) در لهستان را به این فکر وا داشت تا به طراحی کانسپت برندی در این زمینه بپردازد. به خصوص در بازاری که پر است از لوازم جانبی برای مو های بانوان. آنها برای حفظ حس مردانگی و روحیه استقامت از استیل استفاده کردند که به نوعی هم اشاره به تاریخ مردان در زمان قدیم شاید وایکینگ ها و… که جنگجویان زبردستی بودند نیز داشته باشند. رنگ بندی سیاه و خاکستری برای بسته بندی و جنس کِش مورد استفاده روی هم به خوبی به این موضوع اشاره دارد که این محصول یک محصول کاملا مردانه و در عین حال منحصر به فرد است.

منبع

Save

Save

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آشنایی با روند تولید انیمیشن‌های کوتاه در «جلسات کارتون تهران»