طراحی‌های ویژه‌ی Txaber

Txaber طراح گرافیستی است که زندگی و کسب و کارهنریش درشهرBilbao اسپانیاست. Txaber متولد سال ۱۹۶۹درهمان شهر می‌باشد و از زمان فارغ التحصیلی دردانشگاه یک ضرب مشغول گرفتن کار وکسب تجربه برای حرفه‌ای شدن است. Txaber می گوید: تجربه درکارهایش ثابت است، دیگران می‌گویند همه‌چیز ظاهرا اختراع شده است‌ و من هر روز برای پیشرفت به جلو باید تلاش و مبارزه کنم. ظاهرا منظور وی این است در دنیایی که ما الان زندگی می کنیم بسیاری از کارها و سبک ها و روش ها ایجاد شده اند و ما قرار است در این اقیانوس متنوع برای پیدا کردن و نمایش سهم خودمان به شدت مجبور به تمرین، پشتکار و مبارزه  باشیم. اگر مایل به دیدن آثار بیشتری از این طراح هستید پیشنهاد می کنیم حتما از سایت او بازدید کنید.

www.Txaber.netAbslout_strips_01_001

Offf

P_inicio_web4 Rock_block_08_770

SPF_03_gris_plano_770

Taipei

Vegas_770

Wallpaper_770_01 Yorokobu_770_portada_wild

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انسی ۲۰۲۰ برندگانش را شناخت/ جایزه اول برای فرانسه