طراحی، هميشه اولين راه من برای ابراز وجود بوده!

امروز قصد داریم به معرفی اریک سووِتفت، هنرمندی از شهر گوتنبرگ سوئد، بپردازیم. اریک، تحصیلات خود را در مدرسه هنری گوتنبرگ و سپس با گرفتن مدرک لیسانس در رشته دیزاین در سال ۲۰۱۵ در دانشگاه HDK School  of Design and Crafts به پایان رساند. تکنیک اغلب آثارش از مداد، ماژیک، مرکب و دیجیتال ( after effects و photoshop تشکیل شده است. از پروژه های اخیرش می توان مجموعه تصویرسازی هایش برای فستیوال فیلم گوتنبرگ و انیمیشن موزیک ویدئوی Vamenarom را نام برد.

اریک می گوید: « طراحي، هميشه اولين راه من براي ابراز وجود بوده و کشيدن چيزهايي از زندگي واقعي برایم لذت بخش است.
اين، يكي از توصيه هاي كلاسيك و پايه است كه وقتي شروع به کار كردم كمك زيادي به من كرد. يكي ديگر از توصيه ها اين است كه به جاي كشيدن اشيا، فضاي بين اشيا را بكشيد. من اين ترفند ها و راهنمايي‌هاي فني را از زماني كه مدرسه‌ي هنر مي رفتم به ياد مي آورم. من براي مدتي اشتباها احساس مي‌كردم بايد قادر بود اشيا رو آنطور كه به نظر مي رسند كشید!»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه گروهی آثار هنر مفهومی آینه برعکس