طراحى گرافيك و تبليغات نمايشگاه پاپ بازى

«پاپ // pɑːp صدای خالی شدن ناگهانی باد ( مثل ترکیدن بادکنک) اصطلاح کوتاه شده ای برای واژه Popular، هنر مربوط به توده مردم استحاله امر معمول و تبدیل آن به یک اثر هنری

بازی// bāzi فعالیتی برای سرگرمی یا تفریح ورزش (اسم مصدر) اجرای نقش در نمایش، فیلم، و مانند آن (صفت) قمار کردن (صفت) [قدیمی] بیهوده؛ عبث ⟨ بازی کردن: (مصدر زم) چیزی در دست گرفتن و خود را بیهوده با آن سرگرم ساختن به تفنن کاری کردن قمار کردن کاری به قصد تفریح یا ورزش انجام دادن بازی دادن: (مصدر متعدی) کسی را به کاری یا چیزی سرگرم ساختن فریب دادن»

متنی که خواندید استيتمنت نمايشگاه پاپ بازى است، كه ٢٧ بهمن ١٣٩٦ در گالرى ساتيا و به بهانه افتتاح اين گالرى برگزار شده است. نمايش آثار چاپ سيلك اسكرين گروه ” فاكتورى “به كوشش ” مازيار مهين” در گالرى ساتيا تا ١٩ اسفند ادامه داشت.
طراحى گرافيك، تبليغات مجازى و چاپى اين مجموعه در استوديو مشق توسط ” حامد حكيمى” و” مسعود جزنى” و موشن ديزاين پاپ بازى را ” الينا محمدپور” انجام داده اند كه تجربه ديزاينى بر مبناى جنبش پاپ بوده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان ششمین مسابقه طراحی پوستر بین المللی رگی