طراحى شخصيت و فضا در موزيك ويديوى Skrillex / سهيل دانش اشراقی

«من در حال كار بر روى طراحى فضا و Concept پروژه‌ى فيلم كوتاه “Ningyo” به كارگردانى يكى از دوستانم به نام  “Miguel Ortega” بودم. او يكى از طراحان شناخته شده در زمينه جلوه هاى ويژه و مدلينگ مى باشد و سوپروايزر 3D Modeling فيلم هايى مانند “Thor” و “The Mist” بوده است. او و تعدادى از دوستانش كه همگى در بخش جلوه هاى ويژه سينمايى كار مى كنند؛ شروع به كار بر روى موزيك ويديويى براى گروه موسيقى Skrillex نمودند. اين گروه موسيقى شناخته شده كه برنده جوايز متعددى از جمله Grammy بوده است؛ در سبك الكترونيك فعاليت دارد. من طراحى كاراكتر، طراحى فضا و Matte Painting اين پروژه را انجام دادم. در ابتدا قرار بود بر اساس كانسپت هاى من، اين موزيك ويديو به صورت دو بعدى ساخته شود اما به علت محدوديت زمانى، پروژه ظرف مدت ٢٥ روز و به صورت سه بعدى توسط يك تيم حرفه اى كه از بهترين texture artist ها و modeler هاى حال حاضر هستند بسته شد. افرادى مانند: Tran Ma, Clay Osmus, Chris Bostjani, Miguel ortega در ساخت اين پروژه فعاليت داشتند»

آنچه خوانديد صحبت هاى «سهيل دانش اشراقى» درباره موزيك ويديوى “Scary Monsters” بود كه در سال ٢٠١٤ منتشر شد و با استقبال قابل توجهى روبه رو گشت.
سهيل متولد اسفند ماه سال ١٣٦٢ است. او كه از ١٥ سالگى به صورت حرفه اى در زمينه تصويرسازى مشغول به كار بوده؛ هم اينك در زمينه طراحى شخصيت، مديريت هنرى و طراحى فضا در پروژه هاى مختلف بازى هاى كامپيوترى، انيميشن و فيلم سينمايى فعاليت مى كند. سهيل در حال حاضر، طراحى كانسپت و استورى برد فيلم سينمايى «باديگارد» به كارگردانى «ابراهيم حاتمى كيا» را بر عهده دارد. همچنين او مدير هنرى و طراح شخصيت بازى ويديويى «كارزار» مى باشد كه هم اكنون در حال توليد است.

Skrillex_colorkey-roozrang (5)  Skrillex_colorkey-roozrang (4)  Skrillex_colorkey-roozrang (3)   Skrillex_colorkey-roozrang (2)  Skrillex_colorkey-roozrang (1)  Skrillex_colorkey-roozrang (19)  Skrillex_colorkey-roozrang (18)  Skrillex_colorkey-roozrang (17)  Skrillex_colorkey-roozrang (14)  Skrillex_colorkey-roozrang (13)  Skrillex_colorkey-roozrang (12)  Skrillex_colorkey-roozrang (9)  Skrillex_colorkey-roozrang (11)  Skrillex_colorkey-roozrang (6)  Skrillex_colorkey-roozrang (10)  Skrillex_colorkey-roozrang (15)  Skrillex_colorkey-roozrang (7)  Skrillex_colorkey-roozrang (8)

 

[aparat width=”550″ ]http://www.aparat.com/v/0jdXa[/aparat]

 

[aparat width=”550″ ]http://www.aparat.com/v/XFft2[/aparat]

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
«لایت سایت» به تور جهانی می‌رود