ضرب ايده در لوگو / پروژه هويت بصرى مكتب تهران

گروه گرافیک «مکتب تهران» کار بر روی پروژه ی هویت بصری هفتمین همایش کارگاه های متمرکز خود را از اواخر سال ٩٣ شروع کرد و اصل ایده پردازی را بر استفاده از لوگوی مکتب تهران که توسط «مازیار تهرانی» طراحی شده بود؛ قرار داد.
پوستر اصلی همایش موجی خروشان است که با تکنیک تصویرگری اجرا شده و درون لوگو جای داده شده است . هدف از پرداختن به این ایده، قرار دادن مخاطبین در مقابل جریان جدید و روبه رشد آینده‌ی همایش های مکتب تهران است.
«سعيد رضوانى» طراح و ايده پرداز اين پروژه مى گويد: «پس از بررسی های انجام شده بر روی کمپین های موفق تبلیغاتی، به این نتیجه رسیدیم که ضربِ ایده در لوگو می تواند اثر گذاری و ماندگارى یک جریان را قوت بخشد. همین نگرش را براى طراحى پوستر بخش های دیگر در پیش گرفتیم و تصاویری را برای رشته های کارگردانی، نمایشنامه نویسی، داستان نویسی، بازیگری و گرافیک طراحی کردیم که ارتباط پوسترهای جنبی را با پوستر اصلی و رشته هایشان قوت بخشیم.»
همایش کارگاه های متمرکز مکتب تهران از ابتدای مرداد ماه امسال در حال برگزاری است .

maktebe-tehran
maktebe-tehran (6)  maktebe-tehran (5)  maktebe-tehran (4)  maktebe-tehran (3)     maktebe-tehran (1) maktebe-tehran (2)
maktebe-tehran (7)
 maktebe-tehran (19)
 maktebe-tehran (17)    maktebe-tehran (16)
maktebe-tehran (14)
  maktebe-tehran (18)  maktebe-tehran (9) maktebe-tehran (15)
maktebe-tehran (8)

maktebe-tehran (13)  maktebe-tehran (12)  maktebe-tehran (11)  maktebe-tehran (10)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزاری نشست خبری دومین سالانه گرافیک دال