شور و شعف برزیلی / Studio ‏Greco Design

Embaré یکی ازبزرگترین شرکتهای تولیدکننده فرآورده های لبنی در برزیل است. نام این شرکت در زبان بومی برزیلی به معنی “درخت خوشمزه” است. آنها به تازگی محصول جدید خود را بنام Brazilian Delight به همراه بسته بندی های شاد و پر انرژی  در شش طعم میوه مختلف که کاملا مفهوم و هویت برزیل با دیدن و برداشتن آنها احساس می‌شود عرضه کرده‌اند. رنگ و طعم اصلی محصولات به گونه‌ای است که با طبیعت و خلق و خوی برزیلی در آمیخته شده است. تصاویر به کار رفته روی بسته بندی‌ها از افسانه‌های بومی که در رابطه با میوه‌های محصول می‌باشد تاثیر گرفته شده است. این تصاویر علاوه بر نمایش طعم دهنده‌های گرمسیری خوشمزه، روایت گر داستان‌هایی از فرهنگ کشور برزیل نیز می‌باشد.
طراحی و دیزاین این پروژه بر عهده استودیو ‏Greco Design  بوده است. در کنار این ایده آن‌ها بسته‌بندی‌‌هایی برای آبنبات طراحی کرده‌‌اند و شبیه گلی که گلبرگهایش باز می‌شود عمل می‌کند، همراه با رنگ‌های شاد و پرانرژی برزیلی. کار خلاقانه‌ای که با دیدنش احساس کارهای دست ساز چوبی را به انسان می‌دهد.

brazilian_delights_04 dupla001 IMG_6265 IMG_6297 IMG_6308 IMG_6497-cmyk IMG_6619-cmyk IMG_6742-cmyk Brazilian-Delights-2 Brazilian-Delights-3  Brazilian-Delights-4  Brazilian-Delights-1  Brazilian-Delights-5  Brazilian-Delights-6

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراحی پوستر با طعم تصویر / فرزاد سعیدی