طراحی بسته‌بندی روغن زیتون شبیه به خانه‌های سنتی

بی‌تردید شرکت خانواده چیاوَلون یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده روغن زیتون خالص در کرواسی است. این روغن زیتون جزو ۲۵ روغن‌ برتر جهان است که از ترکیب چند نوع مختلف زیتون تولید می‌شود.
به‌دنبال شهرت جهانی، صاحبان  این شرکت تصمیم گرفتند تا پا را از ایستریا (شبه‌جزیرهٔ ایستریا بین ۳ کشور ایتالیا، اسلوونی و کرواسی به‌طور مشترک مورداستفاده قرار می‌گیرد) فراتر نهاده و در نتیجه هدیه ویژه‌ای در غالب  سوغات ارائه کرده‌اند؛ آنها بطری‌ها را در پاکتی شبیه به خانه‌های سنتی ایستریا با نقاشی‌های مینیاتوری بسته‌بندی می‌کنند.

تِدی چیاوَلون می‌گوید: «ما سعی کردیم سنت، هنر و تکنولوژی‌های دنیای مدرن  را با هم بیامیزیم.
هنر و سنت در جای جای ایستریا به چشم می خورد و همین الهام‌بخش خوبی برای کار ما بود.
برای مثال طی سال‌های گذشته یکی از شهرهای کوچک ایستریا به نام ودنیان با تغییر ظاهر خانه‌ها ظاهری متفاوت به خود گرفت. دیوارهای آراسته شده این شهر، منبع الهام ما در طراحی بسته‌بندی‌ها بود.»

سانجا راتِر مسؤل طراحی این محصول بوده است. آنها امیدوارند این بسته بندی علاوه بر انتشار داستان ایستریا در سطح جهانی، بتواند سوغات مخصوص این جزیره نیز باشد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.