شانزدهمین فراخوان مسابقه تصویرسازی tapirulan

این مسابقه توسط انجمن فرهنگی Tapirulan برگزار می شود.موضوع امسال UTOPIA (آرمان شهر) است.“هیچ چیز دوباره به همان شکل برنمی گردد. چند بار در طی چند ماه گذشته این جمله را شنیده ایم؟ همه اش به دلیل ویروس است. برخی می گویند همه گیری باعث بهتر شدن زندگی ما می شود. برخی برعکس می گویند. مسلم این است اگر این جمله را درست در نظر بگیریم که هیچ چیز دوباره به همان شکل برنمی گردد، هرگز مانند امروز به ما اجازه داده نمی شود یک دنیای جدید ، ایده آل ، شاید دست نیافتنی را تصور کنیم ، دنیایی که وجود ندارد، اما می تواند، حداقل در خواسته های ما ، در رویاهای ما باشد. بله، اتوپیا!شما فقط می توانید یک تصویر را ارسال کنیدهر وسیله و تکنیک مجاز است. هر کار باید مربع شکل باشد، نه کوچکتر از ۲۵ × ۲۵ سانتیمتر و نه بزرگتر از ۴۰ × ۴۰ سانتیمتر.

اگر آثار هنری روی یک پنل یا قاب استفاده شود، نباید از ۳ میلیمتر ضخامت آن تجاوز کند.
در مورد یک تصویر دیجیتال باید ۳۱ × ۳۱ سانتیمتر باشد (۳۰۰ dpi – فرمت JPG – بهترین کیفیت).

هزینه ثبت نام ۱۵ یورو می باشد.

جوایز
• جایزه اول توسط هیئت داوران: ۲۵۰۰ یورو
• جایزه برای مشترکین ثبت شده در tapirulan.it در نظر گرفته شده به مبلغ: ۵۰۰ یورو

هیئت داوران ۴۸ کار را برای نمایش در فهرست نمایشگاه انتخاب خواهد کرد. در میان ۴۸ کار انتخاب شده، ۱۲ تا از کارهای انتخابی منتشر می شود.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۹ مهر ۹۹ )

رقابت برای تصویرگران از سراسر جهان باز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رقابت لطفا سایت را ببینید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.