سیاه‌های سفید/ پویا اعتراضی

« آثاری که می بینید بدون سفارش دهنده و براساس دغدغه های شخصی ام در میان سرشلوغی های روزمره و هیاهوی پروژه های متنوع تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی کار شده اند.
از نوجوانی طراحی ها و تصویرسازی هایی با کنتراست سیاهی و سفیدی مطلق برایم جذاب بود، و هنوز هم در طراحی و تصویرسازی شخصی و ذهنی، خطوط سیال سیاه و سفید با ترکیبی به نسبت مینیمال، اولین و معمولاً آخرین گزینه هایم هستند.
این آثار به صورت دیجیتال طراحی شده اند، اغلب آنها اتود و پیش طرحی نداشته اند و به تعبیری بداهه نگاری هایی ذهنی با موضوعاتی متفاوت هستند.»

” پویا اعتراضی”متولد ۱۳۶۷ است و کارشناس گرافیک از دانشگاه سوره دارد. فعالیت حرفه ای اش را سال ۸۴ و با کارتون و کاریکاتور در نشریه “بچه ها گل آقا” آغاز کرده است. همکاری با استودیوهای انیمیشن به عنوان طراح کاراکتر، طراح لی اوت، طراح استوری بورد، طراح بکگراند و انیماتور دو بعدی، طراحی مسکات و تصویرسازی تبلیغاتی، همینطور طراحی، تصویرسازی و کارگردانی موشن گرافیک تبلیغاتی و موزیک ویدیو و در حال حاضر طراح و مدیر هنری دپارتمان تولید و موشن گرافیک آژانس تبلیغاتی “فاینال تارگت” از سایر فعالیت های او هستند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان جایزه طراحی A` Design / ده روز مهلت