«سگی که مرض داشت» برنده یک جایزه بریتانیایی شد

پویانمایی کوتاه «سگی که مرض داشت» به کارگردانی پروین تجوید برنده بهترین طراحی هنری از جشنواره انیمیشن «انیفست کانتربری» ۲۰۲۰ بریتانیا شد.

آخرین ساخته پروین تجوید «سگی که مرض داشت»، انیمیشن کوتاه ۹ دقیقه و ۳۰ ثانیه ای است که در سال ۲۰۱۹ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است.
این انیمیشن با شرکت در جشنواره انیفست کانتربری ۲۰۲۰ توانست جایزه بهترین طراحی هنری را به دست آورد.
قصه پویانمایی «سگی که مرض داشت» درباره سگی است که به دلیل این که همه چیز می خورد، مریض می شود و پزشکان کلینیک دامپزشکی وقتی برای درمان او تلاش می کنند متوجه می شوند چیزهای زیادی خورده است. بعد از این که همه چیزهایی که خورده بود از شکمش بیرون می آورند او دوباره همه آن ها را می خورد.
جشنواره انیمیشن «انیفست کانتربری» هر ساله با اهدا جایزه به بهترین انیمیشن بریتانیایی، بین المللی، دانشجویی، شخصیت، صدای فیلم، طراح هنری و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران برگزار می شود.
دوازدهمین جشنواره انیمیشن انیفست کانتربری ۲۰۲۰ بریتانیا ۱۰ در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ (۲۹ فوریه و ۱ مارس ۲۰۲۰) برگزار شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هویت بصری انجمن هنرهای نمایشی / شرکت طراحان الف