سری جدید دوربین های پولاروید دیجیتالی با قابلیت ویرایش عکس مانند اینستاگرام

دوربین‌های پولاروید قدیمی را به یاد دارید؟ همان‌هایی که بلافاصله پس از گرفته‌شدن عکس، آن را چاپ می‌کردند و به شما تحویل می‌دادند. در محصولی جدید از کمپانی فوجی فیلم، دوربین ثبت لحظه‌ای را با فناوری پردازش تصویر دیجیتال در هم آمیخته شده است. در فضای تصویری امروزه در اینستاگرام، افراد می‌توانند هزاران هزار تصویر را قبل از زمان ناهار، صبحانه و قبل از خواب و موقعیت های گوناگون ببینند و حالا این سازنده ژاپنی دوربین، مؤلفه لمس پذیری را به این فرایند می‌افزاید. همینطور قابلیت ویرایش تصویر چیزی شبیه به افکت های اینستاگرام نیز در آن تعبیه شده است.

فوجی فیلم با دیدن فرصت ارائه موقعیت‌های بیشتر برای استفاده از دوربین‌های آنی جهت عکاسان، تصمیم به ایجاد یک دستگاه کاملاً اختصاصی با قالب مربع گرفت.

از زمانی که اصولاً دوربین‌های instax در سال 1998 عرضه شدند، با فروش بیش از 25 میلیون دستگاه، نزد کاربران در سراسر جهان محبوبیت یافتند. این مسئله instax را به بهترین در نوع خودش در بازار  چند سال اخیر تبدیل کرده است. instax فوجی فیلم با عنوان SQ10 ماه آینده قابل خریداری خواهد بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.