سرزمین عجایب

« تمرکز من بر دستکاری و اغراق در جزئیات فرم‌های موجودات است که در ایجاد سرزمین عجایب مرا کمک می‌کنند. کار من مبتنی بر طراحی و تصویرگری است و برای من همیشه برقراری ارتباط بین گذشته و دوران معاصر توسط هنر و فرهنگ  زیبا بوده است. این کار شبیه به دعوتی است که بینندگان می توانند به فرهنگی که در آن رشد کرده‌ام  نگاهی بیندازند.

من از سفر اخیرم به پاسارگاد الهام گرفتم و زیبایی‌های منحصر به فرد مجسمه‌ها و نقش برجسته های سنگی که بر روی دیوارها باقی مانده بود بر روی من تأثیری زیادی گذاشت که چطور این زیبایی‌ها، خود را با دوره معاصر تطبیق داده‌اند.

مجموعه من یک بازتاب مدرن از میراث گذشته به هنر معاصر است و با ارائه این سری از طراحی‌ها، داستانی از دوران باستان ایران تا زندگی معاصر را بازگو خواهم کرد…»

 انیس تبرایی،دارای مدرک کارشناسی گرافیک از دانشگاه الزهرا و کارشناسی ارشد تصویرسازی از دانشگاه هنر است.

 
انیس تبرایی
طراح و تصویرگر

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.