ساعتی که گذشت زمان را به‌وسیله رنگ نمایش می‌دهد

این ساعت خلاق با استفاده ازطیف‌های رنگی به شکل مفرحی گذر زمان را نشان می‌دهد. ثانیه ها و دقیقه‌های ساعت با یک طیف رنگین کمانی که پیوسته درحال تغییر هستند نمایش داده می‌شود. بدنه اصلی ساعت، سفید و فرم کلی آن گرد می‌باشد که شامل تنها دو عقربه و یک فضای گرد توخالی در قسمت پایین آن است و در داخل آن چرخه، رنگ‌هایی است که با ظرافت کامل گذر زمان را در یک گردش مستمر نمایش می‌دهند.این ساعت با همکاری یک شرکت ژاپنی طراحی واجرا شده است. ساعت به بیننده اجازه می‌دهد که درک جدیدی از گذر زمان به یک روش آرام و خلاق داشته باشد البته نه به وسیله اعداد بلکه به وسیله رنگ‌ها.db_01_818px_DuncanShotton_ColourOClock_500px400px_animated


duncan-shotton-colour-oclock-designboom-03پنجره رنگ ها که در پایه ساعت طراحی شده متناسب با گذشت زمان تغییرمی کنند.

duncan-shotton-colour-oclock-designboom-04تغییررنگ ها با گذشت زمان

duncan-shotton-colour-oclock-designboom-02این گاه شمار خلاق با همکاری شرکت ژاپنی rainbow spectrum طراحی واجرا شده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان جشنواره مجازی امید و یاری گری