زندگى ملال آور مدرن در تصويرسازى‌هاى دانشجويى/ مرجان صادقى

«ملال، از رایج‌ترین احساسات زندگی مدرن، آن‌هم از نوع دانشجویی و روزمره‌اش است. در اين پروژه، تلاش كردم تا براى به تصویر کشیدن همین حس و در کل احساساتى که آدمی در طی روز با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند؛ تصاويرى خلق كنم. بنابر این اهداف اصلى اين مجموعه، بیان صریح برای انتقال پیام به مخاطب و ایجاد حس همدردى بود. تمام کارها به وسیله‌ی راپید و اغلب بدون رنگ کشیده شده‌ است. از آن‌جایی که سفارش‌دهنده‌ای وجود نداشت، در اجرای کار دقت بر سرعت اولویت داشته و هدف اصلی ارسال پیام به مستقیم‌تر شکل ممکن بوده است. نكته ديگر اين است كه به دليل اينكه اين تصويرسازى ها هیچ‌کدام براساس داستان شکل نگرفته‌اند؛شايد بتوان تا حدی آن‌ها را بیانی غیرمرسوم برای احساسات معمول دانست.»

توضيحات «مرجان صادقى» در مورد تصویرسازی‌های آزادش را خوانديد. مرجان متولد ١٣٧٠ و دانشجوی كارشناسى ارشد گرافیک دانشگاه الزهرا است و امروز مجموعه ای از تمرین‌های او را با هم خواهيم ديد:

تصویرسازی آزاد-روزرنگ (7)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (24)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (12)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (13)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (10)
تصویرسازی آزاد-روزرنگ (8)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (20)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (18)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (19)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (17)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (15)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (16)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (6)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (14)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (2)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (3)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (4)  تصویرسازی آزاد-روزرنگ (1)  3تصویرسازی-  تصویرسازی- copy  تصویرسازی آزاد-  2تصویرسازی- تصویرسازی آزاد-روزرنگ

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد