زمین بازی غیرمعمول با ۱۰۰ طراح در مرکز خرید شانگهای

سیاره قرمز فضایی است عمومی که توسط صد طراح برای تعامل بیشتر، جذب مشتری و افزایش تجربه بخش خصوصی در فضای بازار ایجاد شده است. این سیاره در یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید شانگهای واقع شده که فضای لازم برای کودکان و بزرگسالان در آن در نظر گرفته شده است.
بنا به گفته تیم طراحی، این پروژه با هدف شکستن قواعد متعارف درک و دریافت جهان و آشنایی کودکان با جهانی رنگین‌تر، از روشی سوررئال استفاده کرده است.
اینجا مجموعه‌ای است از کره‌هایی در زمینی شبیه به زمین بسکتبال که در این زمین، کودکان می‌توانند بنشینند، دراز بکشند، از کره‌ها بالا بروند و سُر بخورند یا می‌توانند کاری که به ذهنشان می‌رسد انجام دهند و بیاموزند چطور می‌توان از یک محیط غیرمتعارف استفاده لازم را برد.
برای ایجاد روشنایی در این محیط از یک سبد بسکتبال که تخته پشت تور کمی به سمت زمین متمایل است استفاده شده است.

از دیگر ویژگی‌های این زمین می‌توان به تخته‌های گچی به شکل هرم، مسیر مسابقه، نیمکت مخصوص والدین و بازی‌های دیگری اشاره کرد که هر کدام از والدین و بچه‌ها می‌توانند انجام دهند. پردازش نور تک‌ رنگ قرمز، سایه‌ای قرمز رنگ بر روی وسایل گسترانده است که این موضوع، سیاره قرمز را به تجربه‌ای جالب‌ توجه تبدیل می‌کند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انتشار فراخوان «مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر» سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر