ری-برندینگ کمپانی آگاتا کریستی به مناسبت تولد 127 سالگی

به استودیو ساترل (&Sutherl) مسقر درلندن مسئولیتی داده شد تا به مناسبت تولد 127 سالگی کریستی، هویتی درخور و شایسته برای کمپانی آگاتا کریستی از نو طراحی کند.

هویت بصری جدید برای انعکاس اینکه رمان ها و کاراکترهای کریستی با هوشمندی خلق شده است طراحی شد. یک لوگوی جدید که برگرفته از حرف اول نام آگاتا یعنی A و نام خانوادگی کریستی یعنی C می باشد خلق شد. آنها همچنین مجموعه آیکون هایی از کاراکترهای این کتاب ها مانند هرکول پیورت و میس مارپل طراحی کردند. شکل ساده این آیکون ها از لوگوی جدید تاثیر گرفته شده است و تداعی کننده یک علامت سوال با یک پیچش کم است تا نمایانگر حس و حال فضای مرموز داستان ها باشد.

کمپانی آگاتا کریستی (Agatha Chrsitie Ltd) توسط جیمز پریچارد (James Prichard) از نوادگان آگاتا کریستی مدیریت می شود و از سال 1950 تاکنون مسئول نشر و پخش آثار آگاتا کریستی؛ نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بوده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان فستیوال بین‌المللی هنر های تجسمی مونترال