رونمایی پوستر «جبیر»

از پوستر جبیر که درباره انیمیشن کوتاه جبیر به کارگردانی ریحانه میرهاشمی در استودیو هورخش است رونمایی شد.

به گزارش روزرنگ  این انیمیشن کوتاه  که از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده بود در حال حاضر به نیمه رسیده است. این انیمیشن هشت دقیقه‌ای قصه رشادت و عشق محيط بانی را روايت می‌كند كه با طبيعت و حيوانات همسان می‌شود تا از آنان محافظت كند.

انیمیشن کوتاه «جبیر» با تکنیک‌های دو بُعدی و سه بُعدی ساخته می‌شود و تصاویر پس‌زمینه این انیمیشن کاملاً به شکل دستی طراحی شده‌اند.

این انیمیشن با هدف ادای دین به محیط‌بانان و شناساندن جایگاه آنان در حفاظت از محیط زیست در استودیو هورخش ساخته می‌شود.

عوامل تولید انیمیشن «جبیر» عبارتند از: کارگردان ریحانه میرهاشمی، نویسنده، مشاور کارگردان و تدوینگر اشکان رهگذر، تهیه‌کننده احسان و آرمان رهگذر، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان، موسیقی: عطا اخگر اندوز، سرپرست متحرک‌سازی: فرگل قدیمی، سرپرست قلم‌گیری و رنگ: مهشاد منقش صنعتی، سرپرست جلوه‌های ویژه سه بعدی: علیرضا مالمیری، طراح پس‌زمینه: نگار حلیمی، استوری برد: ریحانه میرهاشمی، انیماتورها: فرگل قدیمی، نگار شبروی مقدم، حسین فیروزی، شکوه سامع، آمنه بهشتی، نگین کاظمی، انیماتور افکت: مسعود مرادی و سحر گلشهر، انیماتور سه بعدی: فرزان طالبی، طراح کلیدهای میانی: آمنه بهشتی، هاجر عبدی، سحر گلشهر، آرزو پیشگاهی، قلم‌گیری و رنگ: ثمین مهدی‌زاده، یلدا فاضل اشرفی، کسری دهقان، فریما اکبری، پیام جعفری، کامپوزیت: مهدی شرکت معصوم، مدیر تولید: نسترن زید، طراح گرافیک: الهام قاسمی تهیه شده در استودیو هورخش

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.