پوستر فیلم

رونمایی از پوستر بین المللی فیلم «ابر بارانش گرفته»

به بهانه نخستین نمایش جهانی چهارمین ساخته سینمایی مجید برزگر، از پوستر بین آلکالی این فیلم رونمایی شد.

به گزارش روزرنگ و به نقل از ایسنا، «ابر بارانش گرفته» که توسط کمپانی آلمانی مدیا لونا پخش می شود به تازگی نمایش های جهانی خود را شروع کرده است.

این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نامزد پنج سیمرغ بلورین شد و نازنین احمدی توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کند.

فیلمنامه «ابر بارانش گرفته» توسط مجید برزگر و آرمان خوانساریان نوشته شده و تهیه کنندگی اثر بر عهده خود برزگر است.

نازنین احمدی، مزدک میرعابدینی ، علی ثانی فر، ارشیا نیک بین بازیگران اصلی فیلم هستند. در خلاصه داستان آمده است: سارا، پرستار 35 ساله و مجرب، به بیمارانش کمک میکند تا آرام شوند. حتی آنها که امیدی به زنده ماندنشان نیست…

طراحی پوستر توسط غزاله آورزمانی و در کمپانی (The Other End) کانادا انجام شده است.

جشنواره روتردام که یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های اروپایی است، امسال از تاریخ ۲ تا ۶ ژوئن ( ۱۲ تا ۱۶ خرداد) در هلند برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
مسابقه‌ی بين‌المللی پوستر «همه مهاجر هستيم»