رونمایی از پوستر بزرگداشت «فریدون جیرانی» در اختتامیه جشنواره فیلم فجر

پوستر بزرگداشت فریدون جیرانی، توسط حمیدرضا بیدقی  طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در پی برگزار نشدن افتتاحیه جشنواره سی و هشتم، بزرگداشت فریدون جیرانی  در مراسم پایانی این دوره جشنواره برگزار خواهد شد.
جیرانی که در ادوار جشنواره فیلم فجر به عنوان روزنامه نگار، منتقد، کارگردان، نویسنده، تهیه کننده و عضو هیات انتخاب و داوری حضور موثری داشته متولد ۱۳۳۰ در کاشمر است.
او حضور در سینمای حرفه ای را در سال ۱۳۶۰ با نوشتن فیلم نامه فیلم «آفتاب نشین ها» تجربه کرد و فعالیت در مطبوعات را با سردبیری در مجله سینما در سال ۱۳۷۰ آغاز کرد. فیلم های صعود، قرمز، آب و آتش، شام آخر،
صورتی، سالاد فصل، ستاره ها ۲،۱و۳، پارک وی، قصه پریا، من مادر هستم، خواب زده ها، خفه گی و آشفتگی از ساخته های سینمایی جیرانی محسوب می شود.
جیرانی امسال یکی از داوران بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر بوده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان نمایشگاه بين المللى تصویرگری مهاجرت