رونمایی از پوستر انیمیشن «فهرست مقدس»

پوستر انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» به کارگردانی محمد همدانی و با طرحی از «خانه طراحان انقلاب اسلامی» رونمایی شد.
همچنین طبق تصمیم دبیر جشنواره فیلم فجر پس از جلسه مشترک با تهیه کنندگان انیمیشن‌های حاضر در جشنواره، یک سانس ویژه در کاخ مردمی پردیس ملت به نمایش 8 فیلم انیمیشن اختصاص یافت. طبق این برنامه انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» در تاریخ شنبه 17 بهمن ماه ساعت 15 در سالن شماره 3 پردیس سینمایی ملت با حضور عوامل فیلم به نمایش درخواهد آمد.
«فهرست مقدس» در 80 دقیقه تهیه شده و محصول خانه انیمیشن سازمان هنری رسانه‌ای اوج است. در این انیمیشن برای نخستین بار در ایران بیش از 50 درصد افکت‌های صوتی در فولی استیج توسط آرتیست‌ها شبیه‌سازی و کار در یک فضای آکوستیک ضبط‌ شده است تا در فیلم نزدیک‌ترین صدا‌ها به همراه جزئیات متناسب با آنچه در تصویر وجود دارد، شنیده شود.
«فهرست مقدس» روایت گر یک داستان تاریخی است که ماجرای آن در شهر «نجران» کشور «یمن» می‌گذرد و زمان آن به صد سال قبل از ظهور دین اسلام بازمی‌گردد. این انیمیشن سینمایی روایتی دراماتیک، رمانتیک و تراژیک دارد و داستان آن براساس سفر قهرمان فیلم با نام «هاران» شکل گرفته است.

عوامل این انیمیشن سینمایی عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: محمدامین همدانی، نویسنده: هومان فاضل، مدیر تولید: مصطفی شاهمردانی، دستیاران تولید: وحید چالاک و حسین صفارزادگان، مدیر دوبلاژ: مریم شیرزاد، موسیقی: بهزاد عبدی، تدوین: محمدامین همدانی، امور رسانه‌ای: هادی فیروزمندی و محمدرضا تاجداری، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج.

02ROOZRANG- MOGHADDAS

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
آیپد پرو جدید اپل معرفی شد/ نمایشگر تمام صفحه، USB-C‌ و فیس آیدی