رونمایی از پوسترهای رسمی المپیک ریو 2016

13 هنرمند پوسترهای رسمی المپیک ریو را طراحی کردند که از طرح‌ آنها در «موزه فردا» رونمایی شد.
طراحی پوسترهای رسمی برزیل توسط 13 هنرمند انجام شده است که 12 نفر آنها برزیلی و یک نفر کلمبیایی بودند.

کارلا کاموراتی، مدیر فرهنگی ریو 2016 در این‌باره گفت: المپیک برزیل به روش متفاوتی ارائه شده است. مشعل المپیک، حلقه‌ها و همه چیز متفاوت بودند. 13 پوستر رسمی برای  المپیک ریو طراحی شده است.
یکی از طراحان اعلام کرد از ارتباط بین ورزشکاران و دریا برای طراحی پوستر خود استفاده کرده است. او در این باره گفت: ریو شهری طبیعی است. مردم دوست دارند در این شهر بیرون باشند و ورزش کنند.

پوستر رسمی یکی از سنت‌های المپیک از سال 1912 تاکنون است. این پوسترها جزو میراث هر المپیک باقی می‌مانند. پوسترهای رسمی  المپیک تا 22 جولای در موزه فردا به نمایش گذاشته می‌شوند و سپس به پارک  المپیک دئودورو برده می‌شوند.
قیمت این پوسترها 30 رئال و 50 رئال در سایزهای بزرگ و کوچک خواهد بود و می‌توان آنها را از فروشگاه‌های رسمی  المپیک ریو خریداری کرد.

Untitled-2 Untitled-1

 

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.