رونمایی از پوسترهای بخش‌های مختلف 34مین جشنواره فیلم فجر

نشست رسانه‌ای سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم فجر دیروز سه‌شنبه 6 بهمن در هتل «لاله» برگزار شد و محمد حیدری دبیر جشنواره به ارائه توضیحاتی درباره جشنواره پرداخت. در این نشست همچنین مجید مظفری مدیر کاخ مردمی جشنواره، بهروز غریب‌پور مدیر کاخ جشنواره، مهتاب کرامتی مشاور جشنواره در کنار سونیا پوریامین، مرتضی رزاق‌کریمی، امیرعابدی و… نیز حضور داشتند. در این نشست از پوستر دیگر بخش‌های جشنواره که شامل بخش‌های هنر و تجربه، سینمای حقیقت و نگاه نو می باشد رونمایی شد.

poster-film-fajr-roozrang (6)

poster-film-fajr-roozrang (8)  poster-film-fajr-roozrang (9)
 poster-film-fajr-roozrang (7)       poster-film-fajr-roozrang
poster-film-fajr-roozrang (4)  poster-film-fajr-roozrang (5)  poster-film-fajr-roozrang (2)  poster-film-fajr-roozrang (11)  poster-film-fajr-roozrang (1)  poster-film-fajr-roozrang (10)  poster-film-fajr-roozrang (14)  poster-film-fajr-roozrang (13)  poster-film-fajr-roozrang (12)منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان ورکشاپ در کربلا