رونمایی از لوگو جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

از ساعت ۲۰:۲۲ دقیقه به وقت شهر دوحه، از لوگو رسمی جام جهانی ۲۰۲۲ در مراسمی که قرار است در شهر دوحه برگزار شود، رونمایی خواهد شد. پس از انتخاب قطر به عنوان میزبان جام جهانی این کشور متمول خودرا برای یک میهمانی بزرگ اماده می کند، ورزشگاه های زیبا؛ هتل های مدرن؛ بازارها و اماکن دیدنی از جمله امکاناتی هستند که روز به روز در حال پیشرفته شدن هستند تا گردشگران بیشتری را بتوانند برای میهمانی بزرگ فوتبال جهان در کنار خود داشته باشند.
مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت های اسیا ۲۰۲۳ در منطقه آسیا از فردا شروع خواهد شد و تیم ها برای رسیدن به دوحه باهم نبرد می کنند، تیم ملی ایران نیز در اولین دیدار خود باید به مصاف هنگ کنگ برود، عراق، بحرین و کامبوج دیگر همگروه های ایران هستند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کسب 2 جایزه جهانی توسط «بدو رستم بدو»