رونمايی از پوستر هشتمين جشنواره تجسمی فجر

پوستر جشنواره که توسط ساعد مشکي طراحي شده است، در جلسه شوراي هنري رونمايي شد.
در جلسه شوراي هنري هشتمين جشنواره بين المللي هنرهاي تجسمي فجر، گزارشی از روند اجرايي جشنواره پس از اعلام فراخوان بيان شد و مجتبي آقايي؛ دبير جشنواره گفت:در مدت حدود 20 روز پس از اعلام فراخوان خوشبختانه استقبال از جشنواره قابل توجه است و هنرمنداني نيز از کشورهايي ديگر در جشنواره ثبت نام کرده‌اند.
آقايي همچنين افزود: تغيير رويکرد جشنواره به سمت معرفي ايده‌ها و آفرينش‌هاي اصيل و خلاق هنری و مفهومي در اين دوره با واکنش‌هاي مثبت هنرمندان مواجه شده است.
در ادامه جلسه اعضاي شوراي هنري جشنواره نظرات و پيشنهادات خود را بيان کردند.
هشتمين جشنواره بين المللی هنرهاي تجسمی فجر از سوي مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر بهمن و اسفند امسال برگزار مي‌شود و هنرمندان تا 28 آذر فرصت دارند در سايت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ثبت نام کنند و تصاوير آثار خود را ارسال کنند.

saed-meshki

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انیمیشن‌های فرانسوی در یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران