روش‌های جدید برای لذت بردن از شکلات با بسته‌بندی

زاک (Xoc) مجموعه‌ای از سه نوع شکلات است که روش‌های جدیدی مانند اشتراک، بازی و تجربه را برای لذت بردن از شکلات در اختیار ما می گذارد. طراح این مجموعه برای هریک از این سه نوع شکلات، قالبی مجزا و جعبه‌هایی خاص طراحی کرده است تا مصرف کننده نهایت لذت را از خرید خود تجربه و احساس کند. این سه نوع شکلات به شرح زیر است:

شکلات ورقه‌ای (Sheets): قطعات نازکی از شکلات که برای مزه کردن طراحی شده‌اند. بنا بر ضخامت حداقلی آن، شکلات به آهستگی در کام دهان حل می شود و تضادها و تفاوت‌های ظریف آن کشف می گردد. آرایش شعاعی شکلات‌های ورقه ای در این بسته بندی، ما را دعوت به تجربه جدیدی می‌کند.

شکلات‌های کمانی (Arcs): مانند یک عروسک روسی، این شکلات‌ها گنبدی شکل می باشند که در داخل یکدیگر می روند. از این طریق، با رونمایی از هر گنبد یک شکلات جدید کشف می شود.

شکلات‌های اسپانیایی (Bombons): شکلات‌هایی که برای اشتراک طراحی شده اند. هر قطعه طوری طراحی شده است که با شکستن به دونیم، کاملا شبیه به یکدیگر می شود. نصفی برای شما و نصفی برای دیگری.

این بسته بندی ها به عنوان یک پروژه دانشجویی در اسپانیا انجام شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.