رمان 3 جلدی «مدار صفردرجه» / انیس تبرایی

«مجموعه اخیر من برگرفته از رمان ۳ جلدی «مدار صفردرجه» اثز نویسنده خوزستانی: احمد محمود است. در تصویرسازی مجموعه سعی بر همسو بودن با روش نویسنده در شرح وقایع و صفات انسانی داشته‌ام. از این رو با کنارهم قرار دادن عناصر نامتناجنس در پی بازنمایی استعاره‌ها که دراشاره به فضای سیاسی و اجنماعی ایران بوده است داشته‌ام. با استقاده از ترکیب انسان و حیوان و اغراق در بیان حالات، تقکرات و احساسات اشاره به انسان‌هایی دارم که به ظاهر در کنار هم زندگی می‌کنند ولی هر کدام در پی یافتن آرمان شهری از ایده‌ها و تقکرات خود هستند.

تکنیک انتخابی من در این مجموعه مداد، ساده ترین ابزاری که در اختیار هنرمند قرار می‌گیرد، است تا با رنگ سیاه و سقید اشاره‌ای به گدشته و مرور اتفاقاتی که درتاریخ این مرز  وبوم رخ داده باشم.»

 

پروژه دیگری از انیس تبرایی در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
کسب دیپلم افتخار هیئت داوران رقابت پوستر روسیه توسط طراح گرافیک ایرانی