راه یابی انیمیشن «ما» به نیمه‌نهایی جشنواره هالیوود اسکرینینگز

انیمیشن «ما» ساخته فاطمه فدایی دارستانی به عنوان یکی از رقابت‌کنندگان بخش نیمه‌نهایی ‌جشنواره فیلم هالیوود اسکرینینگز (‌HSFF) انتخاب شد.

لیست ورودی‌هایی که موفق به راه‌یابی به مرحله فینال این جشنواره شده‌اند تا روز شنبه بیست‌وهشتم بهمن ماه منتشر خواهد شد.

بخشی از این جشنواره آنلاین و بخش دیگر آن زنده است و فقط پروژه‌هایی که به عنوان فینالیست انتخاب شوند در مراسم زنده آن به نمایش درخواهند آمد. این مراسم یکشنبه بیستم اسفند در شهر سانتا مونیکا واقع در ایالت کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

فیلم انیمیشن ۳ دقیقه‌ای «ما» تا به حال در چندین جشنواره ملی و بین‌المللی به عنوان برنده برگزیده شده است. داستان این فیلم محصول بهمن ۱۳۹۴ روایتگر دو خواهر است که زیر آوار گیر افتاده‌اند و منتظرند پدرشان برای نجات آنها بیاید.

فاطمه فدایی دارستانی که علاوه بر کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی به کارهای گرافیکی و عکاسی نیز مشغول است، مسئولیت تهیه استوری برد، طراحی کاراکتر و فضا و همچنین تدوین و تهیه‌کنندگی این انیمیشن را برعهده داشته است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.