کتاب شارجه

راه‌یافتگان نهمین دوره نمایشگاه تصویرسازی کتاب شارجه ۲۰۲۱

تصویرگران راه‌یافته به نهمین دوره نمایشگاه تصویرسازی کتاب شارجه که در جنب نمایشگاه کتاب شارجه برگزار می‌شود، اعلام شدند.

به گزارش روزرنگ و به نقل از روابط عمومی انجمن تصویرگران ایران، محمدعلی بنی‌اسدی، نگین احتسابیان، علی بوذری، حسن عامه‌کن، هاله قربانی، نوشین صادقیان، محمدحسین ماتک و مژگان سعیدیان از برگزیدگان ایرانی این جشنواره هستند. این نمایشگاه که امسال شامل آثار ۱۱۳ تصویر از سراسر دنیا است، از 9 تا 29 ماه می (مطابق با 19 اردیبهشت تا 8 خرداد 1400) در شهر شارجه برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت‌های مربوط به گسترش بیماری کرونا، این نمایشگاه در سال 2020 برگزار نشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مراجعه کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تعرفه گرافیک ۱۴۰۰
تعرفه رسمی خدمات و آثار طراحان گرافیک ایران سال 1400