دیوارنگاری ماه مهربانی / ايلگار رحيمی

ماه مهربانی عنوان پروژه ای است که در روزهای پایانی تابستان عده زیادی از هنرمندان تجسمی را پای دیوار مدارس کشاند. پروژه ای به مناسبت بازگشایی مدرسه ها در مهر ماه که تا زمستان هم ادامه پيدا کرد و هنوز هستند هنرمندانی که این دیوارها را خوش طرح و نقش می کنند. پروژه امروز روزرنگ در حوالی یکی از این دیوارها قدم می زند.

« دیوارنگاری ماه مهربانی پروژه نقاشی روی دیوار مدارس شهر تهران بود که از طرف سازمان زیباسازی شهرداری تهران طی فراخوانی و با داوری اولیه و مطابقت طرح با دیوار برگزار شد. شستشو، سیمان کاری، تمیز کردن دیوار و در ادامه انتقال طرح و رنگ آمیزی آن با اکرليک مراحل متفاوت این سفارش بودند. طرح هایم را براساس گروه سنی شاگردان مدرسه، که دبستانی هستند انتخاب و با رنگ های شاد و موضوعات متنوع سعی کردم این دیوارها را زیباتر و در هماهنگی با محیط شهری اطرافش قرار دهم.»

« ایلگار رحیمی» متولد۱۳۶۰ شهر اردبیل است. او کارشناش ارشد تصویرسازی اش را از دانشگاه هنر گرفته و بیشترین فعالیت این روزهايش تصویرگری کتاب کودک و نوجوان است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فینالیست‌های بخش پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین اسپانیا 2015