دیوارنگاری تبلیغاتی کمپانی نایک / Daniel Ting Chong

« نایک سندتون» نخستین شریک « نایک» زنانه در قاره‌ی آفریقا است که دارای خدمات سفارشی، برنامه هفتگی و رویدادهای طراحی‌شده است. « دانیل تینگ چونگ» از طرف نایک مأمور شد که دو نقاشی دیواری شیشه‌ای را برای فروشگاه منحصر به فرد آن‌ها طراحی کند، یکی از آن‌ها مختص زنان و دیگری مختص مردان. این دیوارنگاره‌ها نه‌ تنها آثاری هنری بودند بلکه بر روی دستمال ‌کاغذی‌هایی که برای بسته‌بندی پوشاک و کفش‌های نایک مورداستفاده قرار می‌گرفتند، هم چاپ شدند. بخش دیگری از پروژه ایجاد مفهومی برای قسمت سقف بود که او کفش فیری ران 3 را که از سقف بیرون زده بود، طراحی کرد. دانیل تینگ چونگ در سال 1987 در کیپ‌تاون آفریقای جنوبی به دنیا آمد و تحصیلاتش را در رشته طراحی گرافیک ادامه داد. او به‌عنوان یکی از استعدادهای خلاق کیپ‌تاون شناخته می شود و تا به حال فرصت همکاری با برندهای بین‌المللی معتبری همچون « نایک»، « نیویورک تایمز» و « رد بول» را داشته است. با روزرنگ همراه باشید تا بخش هایی از این پروژه را ببینید.

nike-12
nike-2 nike-1nike-7 nike-6 nike-10 nike-3 nike-8 nike nike-11 nike-18 nike-17 nike-16 nike-15 nike-14 nike-13 nike-5 nike-4 nike-9

https://www.behance.net/gallery/26771683/Nike-Running-MuralsOne thought on “دیوارنگاری تبلیغاتی کمپانی نایک / Daniel Ting Chong”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.