دومین جشنواره کتابهای تصویری برگزار می شود

دومین جشنواره کتابهای تصویری همزمان با همایش بازنگاری و گردهمایی استادان و دانشجویان ادبیات کودک سراسر کشور، ۱۷ و ۱۸اردیبهشت‌ماه در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

در اين جشنواره تمام کتابهاي تصويري بازنويسي و بازآفريني کودک از سالهای 1357 تا 1390 بررسی و براساس ملاک های این مرکز ،رتبه بندی شده اند.

گفتنی است این جشنواره پس از بررسی آثار بازنگاری منتشر شده در سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۰ نامزدهای حوزه گرافیک و تصویرگری خود را بدین شرح اعلام کرد:

تصویرگران: مرتضی اسماعیلی‌سهی، راشین خیریه، پژمان رحیمی‌زاده، مهکامه شعبانی، فرشید شفیعی، علی‌اکبر صادقی، بهزاد غریب‌پور، فیروزه گل‌محمدی.

مدیران هنری، طراحان گرافیک و صفحه‌آرایان: محمودرضا بهمن‌پور، کوروش پارسانژاد، بهزاد غریب‌پور، کیانوش غریب‌پور، حسین فیلی‌زاده، کامران مهرزاده.

طراح پوستر: پژمان رحیمی زاده

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.