یازدهمین دوسالانه پوستر تهران به تأخیر افتاد!

دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با پوزش و عذرخواهی از طراحان گرافیک و با توجه به مشکلات موجود و نبود فرصت زمانی کافی برای هماهنگی با مهمانان و شرکت کنندگان خارجی برای حضور در یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تهران، برگزاری یازدهمین دوسالانه پوستر که قرار بود دی ماه سال جاری برگزار شود، به زمان دیگری موکول خواهد شد.
در ادامه اطلاعیه دفتر هنرهای تجسمی آمده است: تعویق زمان برگزاری یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تهران به منظور برگزاری بهتر و موثرتر دوسالانه و حضور جدی مهمانان و هنرمندان خارجی در این رویداد تصمیم گیری شده است و دوسالانه در نخستین فرصت مناسب با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار خواهد شد که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می‌شود.
در این اطلاعیه آمده است: برگزاری دوسالانه‌ها به عنوان حرفه‌ای ترین رویدادهای تخصصی هنرهای تجسمی با حضور و مشارکت فعال هنرمندان و انجمن‌ها از برنامه‌های دفتر هنرهای تجسمی است و در این راستا مقدمات برگزاری یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تهران با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران فراهم شد تا دوسالانه به صورت حرفه‌ای و با حضور فعال و مؤثر هنرمندان ایرانی و دیگر کشورها برگزار شود. همکاری و مشارکت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و مشارکت هنرمندان طراح گرافیک شایسته قدردانی است و امیدواریم در ادامه راه نیز با مشارکت انجمن و طراحان گرافیک یازدهمین دوسالانه به صورت حرفه ای در فرصت مناسب برگزار شود.
با توجه به تغییر زمان برگزاری یازدهمین دوسالانه بین‌المللی پوستر، مهلت ارسال آثار نیز تمدید خواهد شد و روند دریافت آثار از سوی دبیرخانه ادامه پیدا می کند. مهلت نهایی ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین دوسالانه بین المللی پوستر تهران نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.