دفتر خاطرات روزانه يك تصويرگر! / نسيم بهارى

«طراحی همیشه از اصلی ترین دغدغه ها و فعالیت های روزانه ام از کودکی تا به امروز بوده است. من به طور مرتب مشغول طراحى هستم؛ در مطب دكتر، در مترو يا حتى در مهمانى! زمانى كه شايد خيلى افراد با بازى هاى تلفن همراه يا روزنامه وقت مى گذرانند، من ترجيح مى دهم طراحى كنم. از بهمن ماه سال گذشته تصميم گرفتم طراحى هاى روزانه ام را در يك دفتر انجام دهم.در حقیقت اين دفتر، یادداشت های روزانه ام است در سالی که گذشت! دفتر خاطراتی که اینبار به جای کلمات با نقاشی پر شده است. طرح هایی که نشان دهنده فعالیت ها و احوالم در اين مدت است.تكنيك من طراحى خطى با راپيد است كه به «قلم فلزى» شهرت دارد»
توضيحات «نسيم بهارى» در مورد مجموعه تصويرسازى هاى روزانه اش را خوانديد. نسیم متولد 1366 است و مدرك کارشناسى گرافیک دارد. او از سال ٨٦ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تصویرسازی خردسال و کودک با مجله سروش کودکان شروع کرده و در ادامه با مجله ها، انتشارات، کتاب های درسی و نهادهای مرتبط با کودکان همکاری داشته است.
در ادامه، بخشى از يادداشت هاى روزانه او را با هم خواهيم ديد:

9  8  7  6  4  5  3  2  15  14  11  13  10  1 17 16 18 19 20 22 23 24 26 25 28 30 29 31

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تصویرگری در لحظه / پریسا پورحسینی