دریافت جایزه بهترین انیمیشن جشنواره آمریکا توسط «والی بال»

انیمیشن والی بال به کارگردانی کاوه سیستانی جایزه بهترین انیمیشن جشنواره فروزن آمریکا را دریافت کرد.

موضوع این انیمیشن کوتاه سه دقیقه‌ای درباره دو سرباز است که در کنار مرز، قسمتی از سیم خاردار را برداشته و به جای آن تور والی بال گذاشته‌اند.

کاوه سیستانی متولد ۱۳۶۰ دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگده صدا و سیما است و در مدت ۱۲ سال توانسته انیمیشن‌های نفت و خون ، خط قرمز، والی بال، رستم و اسفندیار، موش و کاموا، طلوع و ماهی قرمز را تولید کند.

انیمیشن والیبال در جشنوراه فیلم کوتاه سال اسپانیا به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد و ماهی قرمز هم جایزه آتی فا جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران را از آن خود کرد.

همچنین انیمیشن طلوع در جشنواره رضوی جایزه ویژه هیات داوران را به خود اختصاص داد و انیمیشن رستم و اسفندیار در جشنوراه خوارزمی موفق به کسب جایزه شد.

سیزدهمین دوره جشنواره Frozen از ۱۸ تا ۲۲ جولای (۲۷ تا ۳۱ تیر) در شهر سانفراسیسکو برگزار شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر دومین جشن سینما سینما