درخشش طراحان ایرانی در فستیوال پلاکات فست 2019

چهارمین دوره مسابقات plakat fest لهستان در شهریور ماه امسال در سه بخش پوسترهای فرهنگی، تبلیغاتی و سیاسی کار خود را آغاز کرد که آثار برگزیده در این رقابت در قالب یک نمایشگاه در کشور لهستان به نمایش درخواهند آمد.

1840پوستر از 44 کشور جهان در این رقابت حضور داشتند که با اعلام نتایج اولیه بهرام میرزایی، زهره سلیمان زاده، سعید شکر نیا، عمران عبدالهی، کورش کریمی، محمد افشار، مونا صدقی فر و میثم همه ئی توانستند در فینال این رقابت حضور داشته باشندکه با اعلام نتایج نهایی گرافیست های ایرانی توانستند در دو بخش این رقابت مقام اول را کسب کنند.

به گزارش واحد خبر روزرنگ؛ میثم همه ئی در بخش پوسترهای فرهنگی با پوستر تئاتر با عنوان” ما سه نفر بودیم”

و عمران عبدالهی در بخش پوسترهای سیاسی با پوستری با عنوان “هوای آلوده باعث آسیب مغزی به انسان” توانستند مقام اول این رقابت را کسب کنند.

 

 

 

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فكس دات آى آر، بر فراز ابرها / فلت مد