درخشش طراحان ایرانی در فستیوال پلاکات فست 2020

پنجمین دوره مسابقات plakat fest لهستان  امسال در سه بخش پوسترهای فرهنگی، تبلیغاتی و سیاسی کار خود را آغاز کرد که آثار برگزیده در این رقابت در قالب یک نمایشگاه در کشور لهستان به نمایش درخواهند آمد.

مضمون امسال این فستیوال دنیای جدید بود که 800 اثر از 36 کشور جهان به این مسابقه ارسال  شده بود. به گزارش روزرنگ و به نقل از سایت برگزاری مسابقه اسامی چند ایرانی به نام های: حسین عبدی ،محمد افشار ،عاطفه بیاجیان،مینا کاویان،میثم همه ئی،غلامرضا صفاری ،سوسن سامانی فر،علیرضا تابوک جزو منتخبان هیئت داوران شدند.

این نمایشگاه در تاریخ ۱۵ جولای در لهستان افتتاح خواهد شد. گفتنی است هیئت منصفه ۵۰ پوستر را برای چاپ و ۱۳۰ پوستر را برای نمایش انتخاب کردند.

برای مشاهد لیست برگزیدگان اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
برگزیدگان دومین دوسالانه آثار طراحان بسته‌بندی کشور