داوری آثار «تصویر سال» در یک روز انجام شد

داوری ادامه بخش‌های هفدهمین جشن تصویر سال شامل عکس، پوستر و کاریکاتور و بخش ویژه «چهل سال تهران» روز شنبه ۳۱ خردادماه در یک روز انجام شد.

مسعود سپهر، رضا عابدینی و فرزاد ادیبی بخش مسابقه پوستر جوانان زیر ۲۵ سال را داوری کردند و برای داوری بخش پوستر «چهل سال تهران» فاطمه کرکه‌آبادی و نوشین ناظمان به جمع داوران اضافه شدند.

آثار بخش عکس مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال توسط مجتبی آقایی، کیارنگ علایی و آرش خاموشی داوری شد و در بخش عکس بخش ویژه «تهران چهل سال» مجید ناگهی و مجتبی موسوی به ترکیب داوران پیوستند.

آثار بخش کاریکاتور جوانان زیر ۲۵ سال را هم کامبیز درم‌بخش، سیدمسعودشجاعی طباطبایی و کیارش زندی داوری کردند و در بخش کاریکاتور «چهل سال تهران»، جواد علیزاده و آروین به جمع داوران اضافه شدند.

رضا عابدینی که این روزها در هلند به‌سر می‌برد، به‌صورت آنلاین در جمع داوران بخش پوستر حاضر بود، کیارنگ علایی از مشهد و مسعود شجاعی طباطبایی دیگر داورانی بودند که به‌صورت آنلاین داوری را به سرانجام رسانده و آرای خود را اعلام کردند.

برندگان مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال جایزه «محسن رسول‌اف» روز ششم تیرماه ۱۳۹۹ معرفی خواهند شد.

برگزیدگان بخش ویژه «چهل سال تهران» در چهار رشته عکس، پوستر، کاریکاتور و فیلم هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه این بخش که با حمایت سازمان زیبا سازی شهرداری تهران برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر تشکر از سیدنی توسط: فرانسیسکو بیانچی