خودتان باید بخشی از تغییری باشید که تمایل دارید در دنیا آن را ببینید

دانشگاه سافولک(University of Suffolk)  یکی از دانشگاه های تازه تاسیس شده انگلستان است. از همین رو استودیو دیزاین  Only موظف شد تا یک هویت بصری شاخص و پیش رو برای این دانشگاه طراحی کند. مفهوم و تم اصلی که در این هویت باید حفظ می شد “تغییر” به عنوان هسته اصلی این دانشگاه بود که بیان کند این موسسه به سوی ایجاد تغییر در جهان قدم بر می دارد. با توجه به این نکته، طراحان این استودیو سعی کردند یک هویت مستحکم و معاصر که با یک سیستم انعطاف پذیر تمامی بخش های دانشگاه را پوشش دهد طراحی کنند. در طراحی لوگو از یک مثلث (در پایین گوشه سمت راست) به عنوان نمادی برای پیش رو بودن و همچنین اشاره ای به موقعیت جغرافیایی این دانشگاه (که در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است) استفاده کردند. آنها همچنین با استفاده از یک پالت رنگی مدرن و طراحی تایپوگرافی و لی-اوت های مختلف در دیگر بخش ها، سعی کردند تا جلوه این موسسه را معاصر نشان دهند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
معرفی داوران مسابقه «تبلیغات سینمای ایران» جشنواره ملی فجر