خلاقیت 165 هنرمند خیابانی در برلین

وقتی ۱۶۵ هنرمند خیابانی، همه هنر خود را روی ساختمان یک بانک متروک فراموش‌شده در برلین پیاده کردند!
هنرمندان خیابانی، گاهی تنها با یک اثر و گرافیتی (دیوارنگاری)، چهره یک خیابان را تغییر می‌دهند و از نظر بصری، زیبایی غیرمنتظره‌ای ایجاد می‌کنند، یا مفهومی را به صورت ژرف انتقال می‌دهند. حالا تصور کنید که اتحاد ۱۶۵ هنرمند خیابانی بتواند چه اثری بیافریند!


به تازگی ۱۶۵ هنرمند خیابانی از ۷۰ کشور دنیا، تصمیم گرفتند که یک بانک متروک در خیابان Kurfürstendamm برلین را تغییر بدهند.
با اسپانسری یک شرکت تبلیغاتی به نام Xi-Design، آنها این پروژه هنری غیرانتفاعی  را آغاز کردند. حالا اثر آنها تبدیل به یک موزه زیبای هنر خیابانی شده که از بازدید از آن برای عموم رایگان است.
ساختمان پنج طبق این بانک فقط با نقاشی‌ تغییر پیدا نکرده است. بلکه هنرمندان با استفاده از نورپردازی‌ها، جلوه‌های صوتی، جلوه‌های سه‌بعدی، حجم‌های هنری که تغییر اندازه می دهند، نوارهای ضبط صدا، بوها و استکیرها، مجموعه‌ای منحصر به فرد ایجاد کرده‌اند.

 

منبع: 1پزشک

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
فراخوان طراحی پوستر نهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر