خلاقیت و الهام در آثار توبیاس هال / Tobias Hall

توبیاس‌هال Tobias Hall یک طراح و تصویرگر آزاد است که در نزدیکی لندن زندگی و فعالیت می‌کند. پس از فارغ التحصیلی در سال 2010، توبیاس‌ که ابتدا زندگی خود را به عنوان یک طراح مفهوم گرا شروع کرده بود، کار خود را در زمینه حروف و تایپوگرافی شروع کرد و از آن زمان تا کنون بطور حرفه‌ای در این زمینه مشغول فعالیت است. تنوع زمینه کاری وی به این معنی است که او شانس کار کردن بر روی چندین پروژه با شرکت‌های بین‌المللی معتبری نظیر Toyota, Holiday Inn, Lululemon , Net Magazine Pilot ,Universal Music را داشته است. او هم چنین کارگردان هنری و طراح شرکت zizi نیز می‌باشد. وقتی توبیاس‌ در حال کار بر روی سفارشی نیست، علاقه دارد چیزهایی که از گوش دادن به موزیک و یا کتاب خواندن به او الهام می شود را طراحی کند. با روزرنگ همراه باشید تا منتخبی از آثار وی را ببینیم:

تایپوگرافی (1)  تایپوگرافی (2)  تایپوگرافی (4)  تایپوگرافی (5)  تایپوگرافی (6)  تایپوگرافی (8)  تایپوگرافی (10)  تایپوگرافی (11) تایپوگرافی (12)  تایپوگرافی (13)  تایپوگرافی (16)  تایپوگرافی (17)  تایپوگرافی (18)  تایپوگرافی (19)  تایپوگرافی (20)  تایپوگرافی (21)  تایپوگرافی (22) تایپوگرافی (23)  تایپوگرافی  19 STEPS  تایپوگرافی (15)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Solo: A Star Wars Story