خطرات را بشناس، کمپینی در مورد مواد مخدر

در امریکا، روزانه تقریباً 50 نفر  به علت مصرف زیاد مواد شبه افیونی می‌میرند و بیشترین این مرگ و میرها در اوهایو رخ می‌دهد. محله کویاهوگا، که اقامتگاه مرکزی شهر کلیولند است، پر مرگ و میرترین محله‌ی این ایالت است و تنها در سال 2016، بیش از 600 مرگ در آن رخ داده است که علیرغم پوشش رسانه‌ای گسترده، این آمار در حال گسترش است. برای کمک به کارگروه بازاریابی شبه افیونی محله کویاهوگا و برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات کشنده مواد شبه افیونی قبل از شروع معتاد شدن آن‌ها،  آژانس تبلیغاتی Southfield واقع در میشیگان، یک رویکرد گیرای تصویری خلق کرد که سلاح‌ها با مواد مخدر مرگبار یکی شده است. شعار کمپین با عنوان «خطرات را بشناس» در کنار لوگوی آشنای  “Rx”  افراد را به سؤال درباره مداوای خود تجویزی به جای اعتماد کورکورانه به آن چه که داخل آن بطری‌های کهربایی است، ترغیب می‌کند.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.