حضور طراح ايرانی در بين هيئت داوران رقابت لاكپشت طلائی روسيه

جشنواره لاكپشت طلایی روسيه به عنوان اولين و بزرگترین پروژه بین المللی آموزشی در چهارچوب دهه حفاظت از تنوع زيستی زير نظر سازمان ملل متحد با سابقه برگزاری بيش از ده سال، ضمن دعوت از هنرمندان عرصه عكاسی، طراحان گرافيك و ساير هنرمندان رشته هاي تجسمي همواره مقوله حفظ حیات وحش و ارزش هاي محيط زيست را در كانون توجه خود قرار داده است.

آثار منتخب اين جشنواره همه ساله در نمایشگاه های منطقه ای در سراسر روسيه در غالب تورهاي هنری به نمايش در می آيد. اين جشنواره در سه بخش عكاسی، طراحی پوستر و هنرهای تجسمی برگزار شده و طبق اعلام رسمی وبسايت اين رويداد امسال تعداد 1802 شركت كننده از110 كشور جهان غالب بر7335 اثرهنری را براي شركت در اين رويداد ارسال كرده‌اند كه بعد از داوری توسط هيئت داوران بخش های سه گانه، نمايشگاهی از آثار منتخب برگزار و از آثار برتر اين رويداد با پرداخت جايزه نقدی يك هزاردلاری تقدير به عمل خواهد آمد.

گفتنی است  در جمع هيئت داوران بخش پوسترهای زيست محيطي اين دوره از جشنواره بين المللی لاكپشت طلائی ، نام سيدمهدی موسوی طراح گرافيك از ايران نيز به چشم مي خورد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هشدار جدی‌تر مدیرعامل خانه هنرمندان برای تعطیلی این مکان