حضور سه طراح ایرانی در دوسالانه بین‌المللی 2015 Co2

دوسالانه بین‌المللی طراحی پوستر Co2 ایالات متحده آمریکا، بهار هر سال در مرکز هنرهای تجسمی ایالت کلرادو برگزار می‌شود. افتتاحیه نمایشگاه این دوسالانه در مارس 2013 برگزار شده است. گروه ارتباط تصویری دانشگاه Colorado Mesa برگزار کننده اصلی این دوسالانه است.
شرکت در این نمایشگاه برای همگان آزاد است و هدف از برگزاری آن، آموزش از طریق ارتباط تصویری در بین طراحان از سرتاسر جهان می‌باشد. از دیدگاه برگزار کنندگان، گرچه راه‌های ارتباطات، روزانه در حال تغییر می‌باشد اما قدرت بیان پوستر چاپ شده هنوز به صلابت باقی مانده است. در نمایشگاه امسال سه تن از طراحان ایرانی به نام های هما دلورای، میلاد آقازاده و فاطمه محمدی حضور دارند. در ادامه مطلب همراه روزرنگ باشید تا منتخبی از آثار این رویداد را با هم ببینیم.

GOOD NEWS FROM IRAN  HomaDelvaray_RecycleGames  TEHRAN MONOXIDE 2

همادلورای/ایران
make-peace-not-war-copy  Freedom-of-Expression-copy  Politics-copy میلاد آقازاده

Print فاطمه محمدی مکلوانی/ ایران

Norton_Poster   π˘º—1 broken_type We-are-all-Charlie plakaty 2009-11_GlobalWarming Takashi_Akyama_Airgasmask sergio-alves_nahoraerrada rs3

Sarajevo100  SandyHook.lg.notext  RDuszek_We_are_Charlie  poster3  CAT.054_SYROS-FIN  Nothing-is-Everything3-1-Zhang-YulianChina  miłoszA4agatakowalskaPOland NEVER-FORGET-1914-copy  Loiri-GlobalCult  2014_low_emission  LEX-IS-MORE-Poster-No.-3-Lex-Drewinski  innerfreedom  HOMO-HOMINI-LUPUS-EST-Plakat-No.-1-Lex-Drewinski-copy hester_hannafordposter_2015-co2-poster-submission-form-3   Extraordinary symphonic concert  CO2_Neto78  Ecology-You-Tree-You-Sha-FengItaly  CHINA  caminhos  Imprimir Byoung-il-SunBicycles-Green-Transportation  Boundless Space_Shaivalini Broniewski  BadLuck  Borko_Neric_GMO  ArtsFest_Submission2  Artiva-Design_Radical_City  andreagalecio

 

Screen Shot 2015-03-18 at 11.00.34 AM

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تجربه تصویرسازی / مهرزاد سبزواری