حسن موسوی جلد کتاب نمایشگاه بلونیای 2020 را طراحی کرد

سید حسن موسوی به عنوان برنده جایزه بزرگ دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا 2019، جلد کتاب سال نمایشگاه کتاب کودک بلونیای 2020 را طراحی کرد.

به گزارش روزرنگ وبه نقل از روابط عمومی انجمن تصویرگران ایران، بنا بر رسم نمایشگاه کتاب کودک بلونیا برنده جایزه هانس کریستین اندرسن و جازه بزرگ براتیسلاوا که به طور دوسالانه برگزار می شوند به طور یک سال در میان جلد کتاب این نمایشگاه سالانه را طراحی می‎کنند که طراحی جلد کتاب نمایشگاه 2020 بر عهده این تصویرگر ایرانی گذاشته شد.
علاوه بر این یک نمایشگاه انفرادی از آثار موسوی در پنجاه و هفتمین دوره این نمایشگاه که 30 مارس تا 2 آوریل برابر با 11 تا 14 فروردین 99 در بلونیای ایتالیا برگزار می شود.
پنجاه و هفتمین دوره نمایشگاه بلونیا در سال 2020 آثار 76 تصویرگر راه یافته از کشورهای مختلف را به نمایش در می آورد و این آثار در کتاب نمایشگاه منتشر خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
انتشار فراخوان پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر